Yhteystiedot

Ota yhteyttä ja kysy lisätietoja palveluistamme.

Mika Heino 040 548 1486 tai sähköpostitse mika.heino@constlog.fi                       
 
Mikko Tsutsunen 044 710 4819 mikko.tsutsunen@constlog.fi        

       
Käynnissä olevat kohteet ja niiden yhteystiedot         
 
Suomalais Venäläinen Koulu
Dimitrij Zaitsoff 040 745 5545 dimitrij.zaitsoff@constlog.fi
Vili Kuosari 044 744 4962 vili.kuosari@constlog.fi     
                       
Lehto Group Hermanni
Panu Koivisto 040 940 2148 panu.koivisto@constlog.fi
Sami Rosti 044 766 1919 sami.rosti@constlog.fi 
Jukka Salmi 044 764 4861 jukka.salmi@constlog.fi 
 
Siltasaari 10
Andri Karu 044 744 4937 andri.karu@constlog.fi
Monica Syvänen 044 720 9920 monica.syvanen@constlog.fi
                   
Lippulaiva
Risto Valo 040 149 2466 risto.valo@constlog.fi    
Jani Kukkurainen 044 236 8829 jani.kukkurainen@constlog.fi
Jari Parantainen 0400 297 770 jari.parantainen@constlog.fi
Lauri Hanki 040 053 1290 lauri.hanki@constlog.fi
 
Välivarasto
Mikko Tsutsunen 044 710 4819 mikko.tsutsunen@constlog.fi     
Panu Koivisto 040 940 2148 panu.koivisto@constlog.fi

STUK
Dimitrij Zaitsoff 040 745 5545 dimitrij.zaitsoff@constlog.fi
Riku Kaljunen  044 749 7732 riku.kaljunen@constlog.fi     
Marko Vuoti 040 528 7587 marko.vuoti@constlog.fi
  
ATT Koskelan asuntokortteli
Miko Merilä 044 750 3693 

ICT-tuki
Jesse Jeulonen 044 776 6587 jesse.jeulonen@constlog.fi
 
Nimi (*)
Yritys
Puhelinnumero (*)
Sähköpostiosoite
Viesti
Tarkiste (*)(Syötä koodi)
 (*) Pakollinen tieto